Rreth nesh

Me vendndodhje në qendër të Tiranës, ju sjellim në tryezat tuaja ushqime të shijshme me cilësi të garantuar. Menuja jonë përbëhet nga ushqime tradicionale të Shqipërise së mesme.

Misioni ynë

Të mbajmë gjallë kuzhinën vendase, ta promovojmë dhe ta ruajmë ashtu sic ka qenë duke e servirur në formën e saj origjinale.

që nga
nentori 2019

Disa nga produktet e menusë kryesore

biftek-vici

Biftek vici

tab-pule-me-pilaf

Pulë fshati me pilaf

gjiz me vez dhe speca

Fërgesë verore

brinje-qingji

Brinjë qingji

ORARI

Monday

12:00 - 23:00

Tuesday

12:00 - 23:00

Wednesday

12:00 - 23:00

Thursday

12:00 - 23:00

Friday

12:00 - 23:00

Saturday

12:00 - 23:00

Sunday

12:00 - 23:00

FESTONI
ME SHOQERINE

0
Që nga nëntor 2019
+
Ushqime në menu.
0 k
Klientë të kënaqur.

Momente të pa harrueshme në restorantin tonë!

Out Services

Shërbimet tona

ushqime-fshati icon

Ushqim fshati

Tek ne do gjeni ushqime fshati dhe tepër cilësore me cmimet më të mira në treg.

tradicionale-icon

Gatime tradicionale

Tek ne do gjeni gjithashtu gatime tradicionale Shqiptare.

rezervime-delivery-icon

Delivery & Rezervime

Tek ne mund të rezervoni ose të porosini dhe ne jua sjellim në adresën tuaj.

ÇERTIFIKIME DHE PLATFORMA

2022
Shije Fshati - Taste of the Village
Restaurant Guru • Recommended

Gallery